W niedzielę 8 maja 2016r. odbyło się pierwsze spotkanie Ogniska Sychar w Hodyszewie. Po Mszy Świętej udaliśmy się na spotkanie formacyjne, w którym uczestniczyło 15 osób oraz zaproszony gość ks.dr Wojciech Juszczuk – proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie.

Po podzieleniu się  świadectwami wierności małżeńskiej rozważaliśmy fragment Ewangelii wg św. Jana (4,5-42) – ,,Rozmowa Pana Jezusa z Samarytanką”. Rozważania – EWANGELICZNĄ PODRÓŻ pomógł nam zgłębić ks. dr Wojciech Juszczuk za co serdecznie dziękujemy.

Kolejne spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2016r. o godzinie 17.00 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania i spotkanie w Ośrodku Ojczyzna – serdecznie zapraszam