Ognisko w Hodyszewie – Ośrodek Ojczyzna, ul. Platonoffa 40

Parafia
hodyszewo169 ZAPRASZAMY na otwarcie ogniska 24 kwietnia , godz. 17 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie, po Mszy spotkanie w Ośrodku Ojczyzna przy Sanktuarium.
Spotkania będą się odbywać w każdą drugą niedzielę miesiąca przy Sanktuarium MB Pojednania. Zaczynamy Mszą Św. o godzinie 17:00. Po Mszy Św. spotkanie w ośrodku "Ojczyzna"
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Zakrzewski.
Sanktuarium >>>

W  sobotę 12 czerwca  Ognisko WTM Sychar w Hodyszewie rozpoczęło swoje spotkanie Mszą św. o godz. 17.00 w intencji ratowania małżeństw, którą celebrował  opiekun ks. Jacek Zakrzewski. Po Mszy przeszliśmy do Ośrodka ,, Ojczyzna” na spotkanie , które rozpoczęliśmy  wspólną modlitwą, a następnie po kręgu świadectw Beata wprowadziła nas w temat ,, Co to jest Sychar” : charyzmat wspólnoty , cel , nazwa , źródło nadziei , członkowie , działalność oraz owoce naszej współpracy z Bogiem. W spotkaniu uczestniczyło 7 osób oraz opiekun duchowny wspólnoty ks. Jacek Zakrzewski.

Kolejne spotkanie odbędzie się 10 lipca 2016 r. o godzinie 17.00 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania i spotkanie w Ośrodku Ojczyzna.

Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy.