Na ostatnim spotkaniu 10.07.2016 r. było 12 osób oraz opiekun duchowny wspólnoty ks. Jacek Zakrzewski.

Rozważaliśmy temat – ,,Sakrament małżeństwa” , wysłuchaliśmy fragmentu konferencji Ks. Marka Dziewieckiego ,, Przysięga Małżeńska i jej konsekwencje „.

Na spotkaniu były również 2 małżeństwa  z miejscowości Ostrów Mazowiecka ze wspólnoty Domowy Kościół . Nasi goście chcieli przybliżyć sobie charyzmat  wspólnoty Sychar , przy czym podzielili się z nami  świadectwami , za co jesteśmy im bardzo wdzięczni – Dziękujemy .

Kolejne spotkanie odbędzie się 14 sierpnia 2016 r. o godzinie 17.00 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania i spotkanie w Ośrodku Ojczyzna.

Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy.