Ognisko w Hodyszewie – Ośrodek Ojczyzna, ul. Platonoffa 40

Parafia
hodyszewo169 ZAPRASZAMY na otwarcie ogniska 24 kwietnia , godz. 17 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie, po Mszy spotkanie w Ośrodku Ojczyzna przy Sanktuarium.
Spotkania będą się odbywać w każdą drugą niedzielę miesiąca przy Sanktuarium MB Pojednania. Zaczynamy Mszą Św. o godzinie 17:00. Po Mszy Św. spotkanie w ośrodku "Ojczyzna"
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Zakrzewski.
Sanktuarium >>>

W niedzielę 11 września w Ośrodku ,, Ojczyzna” w Hodyszewie odbyło się kolejne spotkanie naszego ogniska , w którym wzięło udział 11 osób . Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną modlitwą , następnie liderka przedstawiła charyzmat wspólnoty, po czym przeszliśmy do rundy dzielenia. Ponieważ było kilka nowych osób, „stare” sycharki bardziej szczegółowo opowiedziały świadectwo swojego życia , aby umożliwić nowym osobom odnalezienie się w naszej wspólnocie. Następnie przeszliśmy do właściwego tematu spotkania : ,,Rozwód  – prawda i mity”.

Po głębokim i bardzo owocnym dzieleniu zakończyliśmy spotkanie modlitwą o odrodzenie małżeństwa.

 

Kolejne spotkanie odbędzie się 09.10.2016 r. , o godzinie 17.00 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania i spotkanie w Ośrodku Ojczyzna.

Spotkanie i Msza Św. mają charakter otwarty, zapraszamy.