W drugą niedzielę miesiąca, 8 stycznia br. miało miejsce kolejne spotkanie  Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w Hodyszewie. Rozpoczęliśmy je Mszą św. , a następnie przeszliśmy na spotkanie do salki w Ośrodku ,, Ojczyzna”. Po krótkiej modlitwie i przypomnieniu charyzmatu Wspólnoty przez liderkę Ogniska, odbył się krąg świadectw. Temat spotkania poprowadziła Beata M. : ,, Czym jest miłość ?” w życiu chrześcijanina, w życiu każdego z nas. Podsumowaniem tematu było dzielenie się refleksjami i własnymi świadectwami .
W spotkaniu uczestniczyły nie tylko ,,Sycharki ” z Ogniska Hodyszewa , ale gościliśmy również ks.dr. Wojciecha Juszczuk –  proboszcza Parafii pw. Wniębowzięcia NMP w Hodyszewie oraz liderkę Ogniska Sychar  WTM z Siemiatycz , za co bardzo DZIĘKUJEMY .

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę  12 lutego o godz. 17.00.  – rozpoczynamy Mszą Świętą . Zapraszamy 🙂