Ognisko w Hodyszewie – Ośrodek Ojczyzna, ul. Platonoffa 40

Parafia
hodyszewo169 ZAPRASZAMY na otwarcie ogniska 24 kwietnia , godz. 17 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie, po Mszy spotkanie w Ośrodku Ojczyzna przy Sanktuarium.
Spotkania będą się odbywać w każdą drugą niedzielę miesiąca przy Sanktuarium MB Pojednania. Zaczynamy Mszą Św. o godzinie 17:00. Po Mszy Św. spotkanie w ośrodku "Ojczyzna"
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Zakrzewski.
Sanktuarium >>>

W drugą niedzielę miesiąca, 8 stycznia br. miało miejsce kolejne spotkanie  Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w Hodyszewie. Rozpoczęliśmy je Mszą św. , a następnie przeszliśmy na spotkanie do salki w Ośrodku ,, Ojczyzna”. Po krótkiej modlitwie i przypomnieniu charyzmatu Wspólnoty przez liderkę Ogniska, odbył się krąg świadectw. Temat spotkania poprowadziła Beata M. : ,, Czym jest miłość ?” w życiu chrześcijanina, w życiu każdego z nas. Podsumowaniem tematu było dzielenie się refleksjami i własnymi świadectwami .
W spotkaniu uczestniczyły nie tylko ,,Sycharki ” z Ogniska Hodyszewa , ale gościliśmy również ks.dr. Wojciecha Juszczuk –  proboszcza Parafii pw. Wniębowzięcia NMP w Hodyszewie oraz liderkę Ogniska Sychar  WTM z Siemiatycz , za co bardzo DZIĘKUJEMY .

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę  12 lutego o godz. 17.00.  – rozpoczynamy Mszą Świętą . Zapraszamy ?