Ognisko w Hodyszewie – Ośrodek Ojczyzna, ul. Platonoffa 40

Parafia
hodyszewo169 ZAPRASZAMY na otwarcie ogniska 24 kwietnia , godz. 17 Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie, po Mszy spotkanie w Ośrodku Ojczyzna przy Sanktuarium.
Spotkania będą się odbywać w każdą drugą niedzielę miesiąca przy Sanktuarium MB Pojednania. Zaczynamy Mszą Św. o godzinie 17:00. Po Mszy Św. spotkanie w ośrodku "Ojczyzna"
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Zakrzewski.
Sanktuarium >>>

9 kwietnia 2017r. odbyło się kolejne spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Sychar w Hodyszewie . Spotkanie rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Świętą , a następnie przeszliśmy do salki  na część formacyjną.

Po  powitaniu i wspólnej modlitwie liderka ogniska przypomniała charyzmat wspólnoty oraz najważniejsze zasady obowiązujące na spotkaniu. Następnie przeszliśmy do „rundy dzielenia”, podczas której każdy z nas mógł podzielić się swoim świadectwem. Część konferencyjną poprowadził nasz gość p. Marzena Trzaska ,,Relacje”.

Podsumowaniem tematu było dzielenie się refleksjami i własnymi świadectwami .

W maju (27 maja, sobota) planujemy spotkanie integracyjno-formacyjne Ognisk siemiatyckiego, hodyszewskiego i białostockiego w Białowieży. Będzie to spotkanie z możliwością uczestnictwa dzieci ? Szczegóły zostaną podane wkrótce ?

Następne spotkanie formacyjne Ogniska zaplanowaliśmy na 11 czerwca w Hodyszewie.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie chętne osoby, spotkania mają bowiem charakter otwarty ?