9 kwietnia 2017r. odbyło się kolejne spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Sychar w Hodyszewie . Spotkanie rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Świętą , a następnie przeszliśmy do salki  na część formacyjną.

Po  powitaniu i wspólnej modlitwie liderka ogniska przypomniała charyzmat wspólnoty oraz najważniejsze zasady obowiązujące na spotkaniu. Następnie przeszliśmy do „rundy dzielenia”, podczas której każdy z nas mógł podzielić się swoim świadectwem. Część konferencyjną poprowadził nasz gość p. Marzena Trzaska ,,Relacje”.

Podsumowaniem tematu było dzielenie się refleksjami i własnymi świadectwami .

W maju (27 maja, sobota) planujemy spotkanie integracyjno-formacyjne Ognisk siemiatyckiego, hodyszewskiego i białostockiego w Białowieży. Będzie to spotkanie z możliwością uczestnictwa dzieci 🙂 Szczegóły zostaną podane wkrótce 🙂

Następne spotkanie formacyjne Ogniska zaplanowaliśmy na 11 czerwca w Hodyszewie.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie chętne osoby, spotkania mają bowiem charakter otwarty 🙂