Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar w Hodyszewie zaprasza do wspólnej modlitwy przy Ołtarzu Pokoju i Pojednania w Hodyszewie .  Ołtarz adoracji został ustawiony w kaplicy miłosierdzia w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania .

Zapraszamy do wspólnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszy Świętej wieczornej od godz. 19 do 21 , dnia 25 sierpnia br.

Ołtarz   przeznaczony jest do Sanktuarium Matki Bożej w Kibeho w Rwandzie. W Hodyszewie przed tym ołtarzem  zanoszona jest nieustanna prośba o pokój na świecie.  W tym ołtarzu adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie  będzie trwała do 3 września.