W niedzielę 10 września odbyło się kolejne spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej WTM Sychar.
Po Mszy Świętej kontynuowaliśmy  spotkanie w salce. Mieliśmy przyjemność gościć Krajowego Lidera i współzałożyciela WTM Sychar Andrzeja Szczepaniak oraz Krajowego Duszpasterza  ks. Pawła Dubowik.
Po przybliżeniu przez liderkę naszego charyzmatu, podzieliliśmy się tym, co u nas nowego zdarzyło się w ostatnim czasie.
W części konferencyjnej  jako rozważnie posłużył nam I rozdział publikacji dominikanina Wojciecha Jędrzejewskiego „10 sposobów na głupotę (własną).” Rozdział ten nosi tytuł: „Zajmij się sobą”. Po wysłuchaniu  wywiązała się żywa dyskusja, poparta świadectwem życia sycharków.
Spotkanie zakończyliśmy modlitwą połączoną z błogosławieństwem.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w niedzielę 12 Listopada 2017r. 🙂