W niedzielę – 8 kwietnia br. o godz. 17.00 członkowie  Ogniska Hodyszewo WTM Sychar zapraszają na Mszę św. w intencji małżeństw,  w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Hodyszewie. Bezpośrednio po Mszy św. będziemy kontynuować spotkanie Wspólnoty w salce  w nowym budynku przy Sanktuarium po drugiej stronie ulicy.

Jakie  wartości moralne i duchowe,  powinny towarzyszyć człowiekowi w jego dorastaniu do świętego małżeństwa? Dzisiaj właśnie pochylimy się nad tym pytaniem w odniesieniu do utworu Karola Wojtyły ,,Przed sklepem jubilera” opublikowanym w 1960 roku ,który jest głęboką medytacją o miłości i małżeństwie.

Do zobaczenia  ?