OD PRZEMOCY DO ŻYCIA W OBFITOŚCI

„Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia.”  (2 Tm 1, 7)

Wszystkich zainteresowanych , którzy chcą się dowiedzieć :

• Jakie są źródła przemocy w rodzinie?
  • Jak radzić sobie z przemocą w rodzinie?
  • Czy jest szansa na uratowanie małżeństwa w którym jest przemoc?

Zapraszamy na warsztaty, których organizatorem jest Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar w Hodyszewie w dniach 28 – 30.09.18r.   przy Sanktuarium Matki Bożej Pojednania.

Warsztaty poprowadzi Mirosława Pakur , a opiekę duszpasterską sprawować będzie opiekun duchowy Ogniska ks. Jacek Zakrzewski.

Koszt warsztatów wynosi 150zł. – 2 noclegi i wyżywienie.

UWAGA : liczba miejsc ograniczona (20 osób ).

Zapisy pod numerem telefonu 660 440 576 ,  potwierdzeniem uczestnictwa będzie dokonanie  wpłaty (całej kwoty) do dnia 24.09.2018r.( nr konta zostanie podany przy zapisach).